O nás

Roman „KOBRA“ Gracias – zpěv/řev
Jirka Jícha – kytara
Honza „JOHNY“ Havlíček – kytara
Tomáš „SATANAS“ Gabriel – baskytara
Honza „KORBIČ“ Korba – bicíMetalová smečka Epidemy byla založena v Rožďalovicích v roce 2005. Zakládajícími členy byli Jirka Jícha (kytara) a Pepa Čuda (bicí) . Později se ke skupině přidávají Martin Maršíček (kytara) a Jirka Franc (baskytara). Jako poslední tuto sestavu doplňuje Míra „Müra“ Plocek (zpěv). V tomto složení kapela funguje od roku 2006 do 2008. Odehraje nespočet úspěšných koncertů v klubech, na festivalech a motosrazech. Z kraje roku 2008 kapela vydává EP „Rány osudu“.

Po roce 2008 se skupina odmlčela až do roku 2014, kdy se členové Míra Plocek, Jirka Jícha a Pepa Čuda opět dávají dohromady. Po krátkém hledání nového basáka nastupuje na tuto pozici Roman Hampl. V této sestavě skupina odehraje pouze jeden koncert na festivalu Bornflossrock v Žacléři.

Romana Hampla v létě r.2015 střídá Lukáš „Gába“ Gabriel. Jeho příchodem kapela ožívá: v listopadu vydává EP „Peklo si tě najde!“ a následně vystoupí na několika úspěšných koncertech.

V březnu 2016 Epidemy opouští bubeník Pepa Čuda a jeho post obsazuje Jarda „Heineken“ Heikenwälder. V této sestavě má kapela velké ambice a odehrává nepočet koncertů a vystoupení.

V červenci 2017 náhle odchází zpěvák Müra Plocek do metalového nebe a život v kapele se náhle zastaví.

V únoru 2018 do kapely přichází zpěvák Roman „KOBRA“ Gracias a kapela dostává nový náboj pokračovat ….. 

V listopadu 2018 nahrazuje Lukáše Gabriela Tomáš Gabriel (jen taková drobná rodinná výměna)  a následně nás opouští i bubeník Jaroslav Heikenwälder a na jeho bubenický post sedá skvělý Vlasta Bronec a po dohodě obsazujeme v kapele po letech i druhou kytaru které se výborně ujímá Honza „Johny“ Havlíček.
Na podzim 2019 vydává kapela 2 singly „Apokalypsa“ a „Zůstaň se mnou“ a videoklip.
V březnu 2020 opouští rozjeté kola kapely bubeník Vlasta Bronec a po delším hledání správného bijce bubenickou stoličku obsazuje Honza „Korbič“ Korba.
V této sestavě vše šlape na jedničku a myslím že se máte na co těšit !!!!